www.alreklama.com(Gossip)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumBjordi dhe Adela,nisen për Hungari Home1110GalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Bjordi dhe Adela,nisen për Hungari

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 253
Registration date : 08/08/2008

Bjordi dhe Adela,nisen për Hungari Empty
MesazhTitulli: Bjordi dhe Adela,nisen për Hungari   Bjordi dhe Adela,nisen për Hungari EmptyFri Jul 24, 2009 10:32 pm

Bjordi dhe Adela,nisen për Hungari Adela_13

Këtë herë nuk ka qenë Bjordi ai që paguan (siç ndodhi me një vizitë të të dyve në Itali, ca ditë më parë) por kjo garë është pjesë e çmimit që Big-Brother u dha dy lojtarëve të njohur. Ata do të kalojnë aty gjithë fundjavën, pasi këto gara mbahen gjithnjë ditë të diel.

Këto ditë në nxehta përpara kësaj nisjeje, çifti i "BB" i ka kaluar në hotelin e Qetsorit buzë detit në Vlorë. Duket se nuk e kanë shkëputur ende shoqërinë, madje ata menjëherë sapo janë kthyer nga Italia kanë shkuar atje.

Miq të SH2-it na treguan në vija të trasha itinerarin e udhëtimit të Adelës dhe Bjordit në Itali. Fillimisht ata kanë vizituar Lekon, qyteti ku Bjordi jetonte para se të merrte pjesë në Big-Brother. Më pas destinacioni i tyre ka qenë Roma. Bjordi, edhe pse temperaturat kanë qenë thuajse ekstreme, nuk ka përtuar t'i tregojë Adelës dy pikat më interesante të Romës, Koloseu dhe Shën Pjetri. Adela e vizitonte Italinë për herë të parë.

Nuk dihet nëse në këtë udhëtim të tyrin ka qenë e pranishme dhe Antoneta, e ëma e Bjordit, e cila njihet për një karakter të fortë dhe fillimisht është shprehur hapur kundër lidhjes së Bjordit dhe Adelës, por më pas ka ndryshuar qëndrim.

Miq të çiftit na rrëfyen se deri tani lidhja e Bjordit dhe Adelës po funksionon, por përsa i përket të ardhmes nuk kanë asnjë plan. Thjesht kanë vendosur të shijojnë pushimet e verës si të gjithë.
Adela pati një propozim për të punuar në shown "E Diell", por deri më tani, asaj nuk i është thënë asgjë tjetër, veç ofertës që Krasta e bëri publikisht në ekran. Ndërsa Bjordi pret të bëjë një provë për aktrim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alreklama.com
 
Bjordi dhe Adela,nisen për Hungari
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.alreklama.com(Gossip) :: GOSSIP :: GOSSIP-
Kërce tek: