www.alreklama.com(Gossip)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumMarigona do t’i bashkohet agjencisë Trump Models Home1110GalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Marigona do t’i bashkohet agjencisë Trump Models

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 253
Registration date : 08/08/2008

Marigona do t’i bashkohet agjencisë Trump Models Empty
MesazhTitulli: Marigona do t’i bashkohet agjencisë Trump Models   Marigona do t’i bashkohet agjencisë Trump Models EmptyTue Aug 25, 2009 1:32 pm

Marigona do t’i bashkohet agjencisë Trump Models Gona10

Shoqëruesja e dytë e Miss Universe 2009, kosovarja Marigona Dragusha, në një intervistë të dhënë pas suksesit të fundit, ka thënë se ajo shpreson të vazhdojë më me seriozitet karrierën e saj si modele, kësaj here në New York, duke iu bashkuar agjencisë së modeleve të Donald Trump, “Trump Models Menagement”.

“Jam shumë e lumtur, është privilegji më i madh që më është bërë ndonjëherë”, ka thënë Dragusha në intervistën e mbrëmshme për Zërin e Amerikës në gjuhën shqipe, duke shprehur ngazëllimin e saj në suksesin në Miss Universe.

“Gjithsesi do të vazhdoj të punoj si modele, shpresoj të siguroj ndonjë kontratë në New York. Donald Trump (organizatori i Miss Universe), më ka sugjeruar t’i bashkohem agjencisë së tij, andaj do të pranoj”, ka shtuar bukuroshja nga Prishtina.

Marigona po ashtu ka falënderuar fotografin e njohur Fadil Berisha për ndihmën në arritjen e këtij suksesi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.alreklama.com
 
Marigona do t’i bashkohet agjencisë Trump Models
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.alreklama.com(Gossip) :: GOSSIP :: GOSSIP-
Kërce tek: